nekrologi online

Nekrologi w naszej kulturze są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim więcej osób z grona znajomych Zmarłego może otrzymać informację o zbliżającym się pogrzebie. W przeszłości nekrologi umieszczano w prasie codziennej, dzisiaj ta forma komunikatu przeniosła się do Internetu. To z kolei daje o wiele większe możliwości, gdyż wirtualny nekrolog pozwala umieścić zdjęcie Osoby Zmarłej, lokalizację i daje możliwość prostego udostępnienia w mediach społecznościowych.

 

Wirtualne Nekrologi Nowy Dwór Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy Kalla w swojej ofercie dysponuje nowoczesnymi e-Nekrologami, z których bezpłatnie mogą skorzystać klienci domu pogrzebowego. To, co wyróżnia wirtualne klepsydry to bardzo duża estetyka oraz prosta możliwość publikowania. Za pomocą jednego przycisku nekrolog można umieścić w swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu informację o pogrzebie otrzymają wyłącznie osoby z kręgu znajomych Zmarłego. Tym samym e-Nekrolog wykazuje się większą skutecznością w porównaniu z nekrologami tradycyjnymi. Dodatkowym atutem wirtualnego nekrologu jest pinezka, po której kliknięciu wyświetli się mapa z dojazdem do kościoła, kaplicy lub na cmentarz. Jest to bardzo duże ułatwienie zwłaszcza dla przyjezdnych uczestników.

Wirtualne nekrologi dają możliwość lepszej personalizacji, dzięki czemu klepsydra staje się bardziej osobista i wyjątkowa. Wprowadzenie usługi internetowych nekrologów jest wyrazem troski pracowników zakładu Kalla. Personel domu pogrzebowego w Nowym Dworze Mazowieckim ma nadzieję, że to nowoczesne rozwiązanie odciąży rodzinę z obowiązku osobistego informowania dalszych krewnych.