Obecność na ważnych uroczystościach rodzinnych wiele osób uważa za swoisty obowiązek. W sposób szczególny dotyczy to ceremonii pogrzebowych, na które przybywają krewni, przyjaciele i znajomi niekiedy z bardzo daleka. Wiadomym jest bowiem, że – zgodnie z jednym z określeń pogrzebu – jest to ostatnie pożegnanie, a zarazem ostatnia szansa, aby móc okazać Zmarłemu swój szacunek, a jego rodzinie – bliskość i współczucie.

Taka jednak osobista obecność nie jest jednak zawsze możliwa. Często na przeszkodzie stają rozmaite przypadki losowe – nagła choroba, niespodziewany wyjazd – a czasem przybycie na ceremonię żałobną uniemożliwia zbyt duży dystans geograficzny do pokonania, wiek, niepełnosprawność czy brak sił. Pragnienie jednak bycia na uroczystości pogrzebowej pozostaje w głębi serca niezmienne.

Zakład Pogrzebowy Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego czyni wszystko, aby spełnić to pragnienie. W tym celu oferuje swoim Klientom usługę transmisji pogrzebu online.

Więcej informacji o usłudze oraz warunkach jej świadczenia, a także odpowiedzi na wszelkie pytania otrzymają Państwo pod numerem telefonu 730 691 550.