Śmierć często przychodzi niespodziewanie. Tak niespodziewanie, że zaskakuje boleśnie zwłaszcza, gdy dzieje się daleko od domu – a bywa, że i poza granicami Ojczyzny.

Takie sytuacje, tragiczne same w sobie przez fakt śmierci, sprawiają dodatkowy ból poprzez fakt, że należy zatroszczyć się wtedy o pełny szacunku, godny, a zarazem szybki przewóz zmarłych. Ważne jest także, by odbywał się on przy zachowaniu wszelkich norm i przepisów sanitarnych. Należy zawsze pamiętać, żeby usługę przewozu zmarłego powierzyć profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu, specjalizującemu się w tego typu transporcie – bo tylko w ten sposób zyskuje się gwarancję, że przewóz Bliskiej Osoby – niezależnie czy w Polsce czy poza jej granicami odbędzie się bez problemów oraz bezpiecznie.

Zakład Pogrzebowy Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego w swojej ofercie posiada przewóz zmarłych – tak krajowy, jak i międzynarodowy. Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy oraz wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu zlecenia na przewóz zwłok oraz prochów zmarłych realizujemy w ustalonym terminie i zawsze z poszanowaniem wszelkich norm. Wywiązujemy się też z obowiązków jakie na nas spoczywają – w tym głównie z przygotowania ciała Zmarłego, z dbałości o zapewnienie odpowiedniej trumny oraz innych akcesoriów oraz z dopełnienia formalności.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się każdorazowo już na etapie wstępnych ustaleń brać pod uwagę wszystkie czynniki, mogące wpłynąć na czas realizacji transportu oraz na jego koszt, i informować o tym w sposób transparentny naszych Klientów. Wszystkie informacje związane z samą procedurą przewozu także przekazujemy Państwu na bieżąco.

Zakład pogrzebowy Kalla w Nowym Dworze Mazowieckim pozostaje do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z przygotowaniem oraz dotyczące samego transportu. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 730 691 550, gdzie mogą Państwo zgłosić zlecenie.