Na całość przygotowań uroczystości pogrzebowej składa się wiele zadań do wypełnienia, ale także wiele wyborów i decyzji, które należy podjąć. Spoczywają one na barkach rodziny zmarłego i są niejednokrotnie dla niej wielkim ciężarem – tak pod względem formalnym, jak i psychologicznym.

Jedną z takich właśnie decyzji jest kwestia wyboru trumny, którą – słusznie – rodzina pragnie niejako obdarować Zmarłego, jako swoistym ostatnim ziemskim mieszkaniem. Nic więc dziwnego, że do tego wyboru zazwyczaj przykłada się bardzo dużą wagę – starając się wybrać możliwie jak najpiękniejszą trumnę lub w przypadku uroczystości kremacyjnych – także urnę.

Zdajemy sobie sprawę, że mogą potrzebować Państwo wsparcia w podjęciu tej decyzji, dlatego też pracownicy Zakładu Pogrzebowego Kalla w Nowym Dworze Mazowieckim są zawsze do Państwa dyspozycji. Nasze doświadczenie, wiedza i empatia ma pomóc Państwu dokonać właściwego wyboru, z uwzględnieniem potrzeb, wymagań i oczekiwań.

Zakład Pogrzebowy Kalla w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór trumien i urn. Współpracujemy bezpośrednio z ich producentami (między innymi z całej Polski, jak i z Włoch), dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne ceny i najlepszą jakość. Oferujemy oryginalne wzornictwo. Nasze modele trumien występują w różnorodnej kolorystyce. W naszych katalogach znajdziecie Państwo zarówno modele tradycyjne, jak i nowoczesne. Posiadamy trumny dębowe, olchowe, sosnowe, bukowe czy mahoniowe.

Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego posiada w swojej ofercie również urny. Te, o które najczęściej pytają Klienci, wykonane są z drewna dębowego oraz olchowego, jak i materiałów ceramicznych. Wszystkie wyróżniają się oryginalnymi kształtami i kolorami. Posiadamy także wyjątkowe i niezwykle trwałe urny kamienne z marmuru pejzażowego, alabastru oraz piaskowca oraz urny wykonane z brązu, szkła czy metalu.