Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
8 wpisów.
Andrzej T. napisał/a 17 października 2021 o 11:48
Składam głębokie wyrazy uznania i podziękowania wszystkim pracownikom firmy Kalla. Pracują w niej prawdziwi profesjonaliści, który przykłada dużą wagę do wykonywanych usług. Otrzymałem od nich dużo pomocy i wsparcia. Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo godnie i z szacunkiem. Polecam! Dziękuję za przygotowanie pięknej ostatniej drogi mojego Ojca Wacława.
Karol D. napisał/a 12 października 2021 o 14:56
Witam, polecam firmę duży + za piękne kwiaty, jedyna uwaga to fakt że zawsze musiałem chwile poczekać aż oddzwonią bo w firmie jest chyba dużo pracy i mają często zajęte.
Janina napisał/a 7 września 2021 o 13:52
Kalla to bardzo dobra firma. Otrzymałam od nich dużo pomocy i wsparcia. Ceremonia została przeprowadzona bardzo godnie i z szacunkiem. Dziękuję również za pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Gdyby nie wy, pogubiłabym się w tych formalnościach.
Danuta J. napisał/a 2 sierpnia 2021 o 15:24
Zakład pogrzebowy kalla to solidna firma, która pomogła mi na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej. Już od pierwszego telefonu do zakładu kalla wiedziałam, że wybrałam dobry zakład pogrzebowy. Pomocny personel, który przykłada dużą wagę do wykonywanych usług to w dzisiejszych czasach prawdziwa rzadkość.
Katarzyna B. napisał/a 17 kwietnia 2021 o 14:31
Dziękuję personelowi Zakładu Pogrzebowego Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego za nieocenioną pomoc i fachowe doradztwo przy organizacji pogrzebu mojego taty. Dzięki Państwa pomocy przetrwaliśmy ten trudny czas.
Henryk W. napisał/a 5 lutego 2021 o 06:48
Składam głębokie wyrazy uznania i podziękowania fimie Kalla wraz z całą moją rodziną za Państwa pracę. Pomogliście nam przy pogrzebie mojej żony. Profesjonalna obsługa i wyjątkowe podejście. Najlepsza firma w Nowym Dworze Mazowieckim!
Ilona K. Nowy Dwór Mazowiecki napisał/a 6 stycznia 2021 o 11:25
Zakład pogrzebowy Kalla to prawdziwi profesjonaliści – niezastąpieni i jedyni tak wspaniali w okolicy. Pomocni i empatyczni. Polecam! Dziękuję za przygotowanie pięknej ostatniej drogi mojego Męża Jana!
Tomasz A. napisał/a 19 listopada 2020 o 12:54
Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy Kalla. Fachowcy i specjaliści. Co ważne, także z transportem ciała naszej Babci nie było żadnego kłopotu – wszystko sprawnie, na czas i z wielkim szacunkiem. Polecam z całego serca.