Dodaj opinię w Google:

Lub na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
19 wpisów.
Hanna Makowska napisał/a 7 grudnia 2023 o 13:37
Serdeczne podziękowania dla całej firmy pogrzebowej . Pełen profesjonalizm, wsparcie i pomoc. Firma na medal.
Konrad Mokosik napisał/a 30 listopada 2023 o 13:15
Firma godna polecenia szczególnie w tych trudnych chwilach. Dziękuję Państwu.
nekrologi napisał/a 25 listopada 2023 o 09:53
Polecam z Całego Serca.
Sylwia Nowakowska napisał/a 16 września 2023 o 10:57
Dziękuje za pełen profesjonalizm, pomoc, a także przygotowanie. Dzięki temu jedna wizyta i wszystko w pełni ogarnięte . Ceremonia pogrzebowa piękna. Oprawa całkowita i muzyczna zostaje w pamięci. O nic nie musiałam się martwić w tej ciężkiej chwili. Dziękuję serdecznie.
Ludwik R. napisał/a 25 sierpnia 2023 o 09:48
Ogromne podziękowania za organizację pogrzebu Ojca. Każdy szczegół był zrealizowany dokładnie tak jak tego chcieliśmy. Żadnych zbędnych pytań. Pomoc w każdej sprawie. Podczas pogrzebu mega profesjonalizm, perfekcjonizm i najwyższy poziom szacunku. P O L E C A M!
Magdalena z rodzina napisał/a 12 grudnia 2022 o 19:34
Serdeczne podziękowania dla całej firmy pogrzebowej . Pełen profesjonalizm, wsparcie i pomoc w tych ciężkich chwilach. Piękna ceremonia oraz kwiaty. Dziękuję
Krzysztof z rodzina napisał/a 12 grudnia 2022 o 19:28
Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Kalla za pełen profesjonalizm, szacunek i wyrozumiałość. Polecam wszystkim w tych trudnych chwilach.
Wojtczak napisał/a 12 grudnia 2022 o 19:23
Dziękuje za pełen profesjonalizm, ogromną pomoc, a także odpowiednie przygotowanie. Dzięki temu jedna wizyta i wszystko w pełni przygotowane . Ceremonia pogrzebowa pięknie się odbyla o nic nie musiałam się martwić w tej ciężkiej chwili. Dziękuję
Marcin D napisał/a 30 listopada 2022 o 09:11
Serdecznie polecam usługi pogrzebowe Kalla. Szybka reakcja na telefon za co wielki plus
Ewa z rodziną napisał/a 29 kwietnia 2022 o 13:02
Przepięknie zorganizowana ceremonia. Ogromnie wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm firmy pogrzebowej Kalla. Gorąco polecam ten zakład .
Marzena napisał/a 21 lutego 2022 o 16:34
Chciałam bardzo podziękować za piękne przygotowanie ostatniej drogi mojej Mamy. Ceremonia była przeprowadzona godnie, z szacunkiem i dbałością o wszystkie szczegóły. Otrzymaliśmy wsparcie na każdym etapie, a nasze prośby spotykały się ze zrozumieniem. Dużą wygodą była możliwość zamówienia pięknych wiązanek (zarówno na miejscu jak i zdalnie). Bardzo dobrym rozwiązaniem okazała się również transmisja online dla żałobników, którzy nie mogli uczestniczyć osobiście w ceremonii. Szczerze polecam.
Andrzej T. napisał/a 17 października 2021 o 11:48
Składam głębokie wyrazy uznania i podziękowania wszystkim pracownikom firmy Kalla. Pracują w niej prawdziwi profesjonaliści, który przykłada dużą wagę do wykonywanych usług. Otrzymałem od nich dużo pomocy i wsparcia. Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo godnie i z szacunkiem. Polecam! Dziękuję za przygotowanie pięknej ostatniej drogi mojego Ojca Wacława.
Karol D. napisał/a 12 października 2021 o 14:56
Witam, polecam firmę duży + za piękne kwiaty, jedyna uwaga to fakt że zawsze musiałem chwile poczekać aż oddzwonią bo w firmie jest chyba dużo pracy i mają często zajęte.
Janina napisał/a 7 września 2021 o 13:52
Kalla to bardzo dobra firma. Otrzymałam od nich dużo pomocy i wsparcia. Ceremonia została przeprowadzona bardzo godnie i z szacunkiem. Dziękuję również za pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Gdyby nie wy, pogubiłabym się w tych formalnościach.
Danuta J. napisał/a 2 sierpnia 2021 o 15:24
Zakład pogrzebowy kalla to solidna firma, która pomogła mi na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej. Już od pierwszego telefonu do zakładu kalla wiedziałam, że wybrałam dobry zakład pogrzebowy. Pomocny personel, który przykłada dużą wagę do wykonywanych usług to w dzisiejszych czasach prawdziwa rzadkość.
Katarzyna B. napisał/a 17 kwietnia 2021 o 14:31
Dziękuję personelowi Zakładu Pogrzebowego Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego za nieocenioną pomoc i fachowe doradztwo przy organizacji pogrzebu mojego taty. Dzięki Państwa pomocy przetrwaliśmy ten trudny czas.
Henryk W. napisał/a 5 lutego 2021 o 06:48
Składam głębokie wyrazy uznania i podziękowania fimie Kalla wraz z całą moją rodziną za Państwa pracę. Pomogliście nam przy pogrzebie mojej żony. Profesjonalna obsługa i wyjątkowe podejście. Najlepsza firma w Nowym Dworze Mazowieckim!
Ilona K. Nowy Dwór Mazowiecki napisał/a 6 stycznia 2021 o 11:25
Zakład pogrzebowy Kalla to prawdziwi profesjonaliści – niezastąpieni i jedyni tak wspaniali w okolicy. Pomocni i empatyczni. Polecam! Dziękuję za przygotowanie pięknej ostatniej drogi mojego Męża Jana!
Tomasz A. napisał/a 19 listopada 2020 o 12:54
Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy Kalla. Fachowcy i specjaliści. Co ważne, także z transportem ciała naszej Babci nie było żadnego kłopotu – wszystko sprawnie, na czas i z wielkim szacunkiem. Polecam z całego serca.