Miejscowość w województwie mazowieckim, powiat nowodworski, nad rzeką Wkrą. Stacja kolejowa, która leży na szlaku z Warszawy do Gdyni. Liczba ludności – niespełna ok. 1000 mieszkańców. W dawnych wiekach miejscowość ta była ważna pod względem handlowym i strategicznym, o czym świadczy także fakt przebiegania przez Pomiechówek ważnych szlaków pieszych.

Nieopodal Pomiechówka powstała w XIX wieku Twierdza Modlin, co sprawiło, że na okolicznych terenach toczyły się ważne dla niepodległości Polski walki, a Twierdza Modlin pełniła przez wiele lat funkcje obozowo-więzienne.

Na terenie miejscowości Pomiechówek nie ma miejscowej nekropolii – najbliższy cmentarz parafialny jest usytuowany w pobliskim Pomiechowie przy ul. Kościelnej 1A, a na jego terenie znajdują się nagrobki z początku XIX wieku.

Usługi Pogrzebowe Pomiechówek

Zakład Pogrzebowy Kalla, którego siedziba znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, podejmuje się też organizacji pochówków dla mieszkańców Pomiechówka. Personel firmy Kalla angażują się w przygotowanie pogrzebów – niezależnie od ich rodzaju – i dokładają wszelkich starań, żeby były prawdziwie godne i piękne.

Zakład Pogrzebowy Kalla to następujące usługi pogrzebowe w Pomiechówku:

  • organizacja pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych
  • własna kaplica
  • własna kwiaciarnia
  • akcesoria pogrzebowe
  • przewóz zmarłych
  • transmisje pogrzebów online
  • multimedialne nekrologi

Pogrzebowe wsparcie dla rodzin z Pomiechówka

Śmierć Bliskiego jest wystarczającym bólem, który znajduje się nie tylko w sercu, ale także w głowie. Dlatego warto mieć przy sobie wsparcie profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który odciąży nas w tym tragicznym momencie z dodatkowych problemów.

Doświadczony i niezawodny personel z całą pewnością wywoła u rodzin pogrążonych w żałobie poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Pracownicy firmy Kalla przejmą praktycznie wszystkie obowiązki za swoich Klientów, aby ci mogli godnie i w zadumie pożegnać Bliską Osobę, którą utracili.

Kwiaciarnia zakładu pogrzebowego

Organizacja pogrzebu jest wystarczająco stresującym procesem dla najbliższej rodzimy Zmarłego – załatwianie formalności, wybór formy pogrzebu, a także dekoracji kwiatowych, które uzupełnią wyniosły moment. Chcąc ułatwić swoim klientom podejmowanie decyzji oraz proces zamówień, Zakład Pogrzebowy Kalla posiada swoją własną kwiaciarnię, dzięki czemu można ominąć zbędne ustalanie od nowa, jaki rodzaj kwiatów wybrać na ceremonię, a także, w jakie miejsce je dostarczyć.

Pełni empatii i kreatywności floryści kwiaciarni firmy Kalla z całą pewnością dobiorą adekwatny gatunek, jak i kolor kwiatów, które będą się ciepło kojarzyły uczestnikom pogrzebu ze Zmarłym.

zakład pogrzebowy Pomiechówek