Kwiaty od wielu lat uznawane są za niezwykle ważny element całości ceremonii żałobnej. Ich zadaniem jest podkreślenie, jak ważna jest osoba zmarła. Pomagają one także wyrazić uczucia – bólu, wdzięczności, smutku, nadziei oraz wszystkiego tego, co trudno zwłaszcza w takich chwilach wyrazić słowami. Dlatego tak ważne i istotne jest powierzenie przygotowania wiązanek czy wieńców profesjonalistom, którzy nie tylko rozumieją ludzkie uczucia, ale także umieją je przekazać przez mowę kwiatów. Wyspecjalizowani floryści zawsze są gotowi, aby przygotować odpowiednie kompozycje kwiatowe – niezmiennie z dbałością o każdy szczegół, dobierając odpowiednie elementy tak, aby powstało prawdziwie zachwycające dzieło.

Od 2002 roku Zakład Pogrzebowy Kalla w Nowym Dworze Mazowieckim może pochwalić się własną pracownią florystyczną, która oferuje ogromny wybór żywych, świeżych i niezwykle korzystnych cenowo produktów. Zatrudniamy w niej certyfikowanych florystów, którzy umieją sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom. Codzienne dostawy świeżych kwiatów i zaangażowanie pracowników pozwala stworzyć wyjątkowe, naprawdę piękne kompozycje. Oferujemy różnorodne formy kwiatowe – a wśród nich wieńce, wiązanki, stroiki i wiele innych.

W razie jakichkolwiek pytań personel pracowni florystycznej Zakładu Pogrzebowego Kalla w Nowym Dworze Mazowieckim pozostaje do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na każde pytanie. Na Państwa życzeniem możemy odebrać zamówione produkty i dostarczyć je w wyznaczone miejsce, odciążając Państwa w tych trudnych chwilach.

Galeria kwiatów znajduje się tutaj.